Festiwale muzyczne w Polsce

Polska obfituje w wyjątkowe wydarzenia, w których udział biorą dziesiątki, a nawet setki tysięcy ludzi. Warto poznać się z najbardziej rozpoznawanymi nazwami, które kusić będą również w 2021 roku. Być może warto będzie odstresować się po pandemii i wyszaleć się przy dobrej muzyce?

[h2]6 najpopularniejszych eventów muzycznych w Polsce[/h2]

Pol’and’Rock Festival

Jedno z największych, a zarazem zupełnie darmowe wydarzenie, na którym każdy jest mile widziany. Ostatnia edycja odbyła się pod hasłem „Najpiękniejsze Domówki Świata”. W 2021 roku wystąpią wielkie gwiazdy rocka, takie jak Dropkick Murphys czy Rise of the North Star.
Festiwal odbywa się w Kostrzynie nad Odrą.

Opener Festival

Zdecydowanie największe z wydarzeń muzycznych w Polsce. Każdego roku obecne są tłumy fanów, a na scenie można zobaczyć największe gwiazdy muzyki, takie jak Taylor Swift, Kendrick Lamar czy Travis Scott. Występy muzyczne zazwyczaj mają miejsce na przełomie czerwca i lipca.
Bilety kosztują od 420 do 700 złotych, w zależności od wybranej strefy i odległości od sceny.
Festiwal odbywa się w Trójmieście na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Orange Warsaw Festival

Wydarzenie, które cieszy się nieustannie rosnącym zainteresowaniem. Edycja w 2021 roku ma odbyć się w dniach 4-5 czerwca. Na scenie pojawi się większość gwiazd, które miały wystąpić w zeszłorocznej edycji, która została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Oznacza to, że można spodziewać się takich wykonawców jak Young Thug, 5 Seconds of Summer, Brockhampton, czy Camila Cabello.
Festiwal odbywa się w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.
Ceny biletów zaczynają się od 309 złotych.

Audioriver Festival

W 2021 roku odbędzie się 15 edycja tego popularnego eventu. Na scenie mają wystąpić takie sławy jak The High Contrast Band, Gorgon City czy Len Faki.
Festiwal odbywa się nad Wisłą w Płocku.
Ceny biletów zaczynają się od 260 złotych.

Kraków Live Festivał

Popularny event muzyczny, który przyciąga do siebie tłumy fanów. Nastawiony jest na swobodną atmosferę, podczas której każdy doskonale się bawi, a przy okazji słucha dobrej muzyki.
Festiwał odbywa się w Krakowie na Lotnisku Muzeum Lotniska Polskiego.
Ceny biletów zaczynają się od 249 złotych.

OFF Festival

Oryginalne i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, podczas których można usłyszeć niezwykłe połączenia. Jest to festiwal muzyki alternatywnej, na którym wszystko jest możliwe.
Festiwal odbywa się w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów.
Ceny biletów zaczynają się od 370 złotych.

Na jakie wydarzenia warto wybrać się w 2021 roku?

Zakładając, że pandemia ustąpi i eventy nie będą dłużej odwoływane ani odsuwane w czasie, wszystkie przedstawione powyżej imprezy są warte uwagi. Każda z nich prezentuje inne style muzyczne i gości innych artystów. Elementem łączącym te eventy jest pozytywna atmosfera i doskonała zabawa. Polska pełna jest wyjątkowych festiwali muzycznych, które warto jest odwiedzić. Szczególnie po ponad roku silnych obostrzeń, które uniemożliwiły imprezowanie i spotykanie się z ludźmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *